طراحی سیستم های مالی

راه اندازی و مدیریت سیستم های مالی بخش های بازرگانی ، صنعتی و خدماتی.
حسابرسی حرفه ای جهت محاسبه سود و زیان ، به روز رسانی سیستم های حقوق و دستمزد ، محاسبه قیمت تمام شده محصول ، تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد
سیستم مالی
یک سیستم مالی به طور خلاصه در هرجایی تبادل پول در سازمان وجود داشته باشد در ان جا حضور دارد این تبادل دارایی در هرزمان به دلایل مختلف رخ میدهد گاه برای سرمایه گزاری برای به دست آوردن سود بیشتر گاه برای باسازی آسیب وارده به سازمان . سیستم مالی برای جمع آوری ، طبقه بندی و ثبت این رویدادهای مالی
در سازمان ما مستقر میشود تا تمام رویدادهای مالی را برای سهام داران شفاف سازی کند و در آخر گزارش کلی از وضعیت مالی جهت استفاده برای اخد تصمیم های بهتر به مدیریت ارائه دهد.
امروزه سیستم مالی به مدیران کمک میکند تا آینده سازمان خود را پیش بینی کنند و از وضعیت حال سازمان خود آگاه باشد . سیستم مالی مانند یک آلارم عمل میکند و مدیران و کارفرمایان را از نشتی ها ی سازمان با خبر میسازد . مانند هزینه های غیرضرروری .

سیستم مالی سازمانها
سازمانها در کل به ۳ دسته بازرگانی ، صنعتی و خدماتی تقسیم میشوند و هرکدام برای هدف خاصی برای به سود رساندن سهام داران یا کارفرمایان تاسیس میشوند.
واحدهای بازرگانی : این نوع سازمان ها با خرید و فروش یک با چند نوع محصول تاسیس میشوند و هیچ گونه تولید و یا ارائه خدماتی جز پشتیبانی ندارند مانند فروشگاه های زنجیره ای ،خرید و فروش خودرو ،.
واحد های صنعتی : این نوع واحد ها مواداولیه را خریداری و بعد از انجام خدمات تخصصی بر روی مواد اولیه آنرا به یک یا چند محصول تبدل و به فروش میرسانند مانند خودرو سازی ، کارخانه مبلمان
واحد های خدماتی : این نوع سازمانها در برابر ارائه خدمات تخصصی یود کسب میکنند مانند موسسات حقوقی ، موسسات مالی ، مکانیکی ها
فرتاک برای شما برنامه دارد
موسسه فرتاک با راه حل های خود برای مدیریت هرچه بهتر سیستم مالی انواع واحد ها آماده عقد قرارداد با کارفرمایان و صاحبان مشاغل میباشد .
راه اندازی سیستم های مالی تخصص موسسه فرتاک است و با شعار مسئولیت پذیری،شفاف سازی و استانداردسازی به کارفرمایان این اطمینان را میدهد تا با استفاده از سیستم مالی خود کنترل سازمان خود را به دست بگیرند و هیچ چیز غیر شفاف در خصوص رویدادهای مالی خود نداشته باشند .
اعزام حسابدار و مشاوره به صورت رایگان میباشد .
جهت اخذ وقت مشاوره و بازدید حضوری از مجموعه با ما تماس حاصل فرمایید
.

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری بازارکار با جدیدترین متد آموزشی به همراه تضمین اشتغال بعد از دوره. آموزش تئوری صفر تا یک حسابداری بازارکار ، آموزش نرم افزار و اعزام به دوره کارورزی جهت بالا بردن مهارت ارتباطات و آشنایی با شغل حسابداری

دیجیتال مارکتینگ

راه اندازی سایت،پشتیبانی ،بهینه سازی ، مدیریت و تولید محتوا جذاب برای شبکه های مجازی و وب سایت

فرتاک برای پیشرفت شما برنامه ویژه دارد

hajizadeh

اشتغال زایی

موسسه مالی و بازرگانی فرتاک فعالیت خود را با هدف اشتغالزایی برای جوانان و استاندارد سازی بخش مالی واحدهای تولیدی ، بازرگانی و خدماتی و کمک به این واحدها در ابراز وجود در بستر اینترنت شروع کرده . تا بتواند گوشه ایی از مشکلات جوانان و تولیدکنندگان زحمت کش ایران زمین را برطرف نماید .

 

مصاحبه :

من باور دارم قدم گذاشتن در مسیر موفقیت معجزه هایی رو با خودش به همراه داره که به هرفردی که این مسیر رو انتخاب کرده کمک میکنه راحتتر و سریع تر به هدف ، به موفقیتی که در ذهنش وجود داره برسه. فرتاک یکی از همین معجزه هادر زندگی من بوده که باعث شد مصمم تر از قبل به سمت هدفم قدم بردارم.
در آخر بی نهایت سپاس گذارم از استاد عزیزم خانم عبادی و تیم خوب فرتاک بابت فضای یادگیری مثبتی که برای من و تمام کارآموزان فراهم کردند.
– راضیه حاجی پور

دیجیتال مارکتینگ

موسسه فرتاک با راه کار های ویژه برای کارفرمایان در امر مدیریت مالی، مدیریت داخلی و برندسازی دیجیتال توانسه مشکلات عمده این عزیزان در این زمینه هارا حل کند.

slider3

آموزش حسابداری بازار کار

دوره های فرتاک آکادمی نیز مسیر موفقیت جوانان برای به دست آوردن شغل را تامین میکند مفتخریم که تا کنون بیش از ۱۰۰ کارآموز را آموزش و به بازارکار حسابداری معرفی کرده ایم. تا حامی کوچکی برای جوانان این مرز و بوم باشیم